Usunięcie folii / kleju

Świadczymy usług w zakresie repozycji, czyli rozklejania, usuwania folii oraz pozostałości kleju z oklejonych powierzchni. Stosujemy profesjonalne środki chemiczne, gwarantujące całkowite usunięcie starej folii bez ryzyka mechanicznych uszkodzeń oklejonych obiektów.

Usuwając starą folię z karoserii samochodu należy mieć świadomość, że miejsca zaklejone przez dłuższy czas folią i nienarażone na działanie warunków atmosferycznych zachowają pierwotny kolor, w przeciwieństwie do pozostałej części nadwozia.

Jak przygotować auto?

Samochód powinien być:

  • czysty, umyty przed przejazdem, koniecznie BEZ WOSKOWANIA
  • mamy świadomość, że nie zawsze udaje się umyć auto przed odstawieniem. W tej sytuacji doliczamy 50pln netto za przygotowanie do  oklejenia / rozklejenia. Myjemy i odtłuszczamy tylko miejsca pod reklamą.
  • sprawny technicznie
  • wolny od korozji – jeśli stwierdzimy, że rozklejanie jest ryzykowne ze względu na stan blacharski na pewno poinformujemy Cię o tym i polecimy wizytę u blacharza/lakiernika.

Rozklejenie samochodu trwa 1-3 dni. Upewnij się, że w tym czasie będziesz mógł korzystać z innego pojazdu.

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1500zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.
3. Pobranie - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru towaru dostarczonego przez kuriera do siedziby Państwa firmy. Ewentualnie: płatność bezpośrednio po wykonanej pracy montażysty. 


4. Przelew 7-dni - Aby uzyskać możliwość odroczonej płatności prosimy o przesłanie na adres biuro@kiwigifts.pl dokumentów firmy. W odpowiedzi otrzymają Państwo oświadczenie do wypełnienia. Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie, nie wcześniej jak od trzeciego zlecenia. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij