Wydruki wyborcze 2024

Wybory czas start! Materiały wyborcze szyte na miarę.

Komitety Wyborcze pracują pełną parą, aby wesprzeć swoich kandydatów w kampanii wyborczej. Nasza drukarnia jest gotowa dostarczyć wszelkiego rodzaju materiały wyborcze, które pomogą wypromować kandydatów i zaprezentować ich kampanie szerokiemu gronu wyborców, zwiększając tym samym ich szanse na sukces. Podstawowymi materiałami kampanii są ulotki, plakaty i banery wyborcze.  Drukowane ulotki, plakaty i inne materiały promocyjne stanowią integralną część kampanii. Bez względu na to, jaki format i rodzaj materiału drukowanego wybierzesz, gwarantujemy najwyższą jakość. Jeśli chodzi o ulotki dotyczące wyborów, największą popularnością cieszą się formaty DL, A5 i A6 – to niewielkie, ale przydatne formaty, zawierające podstawowe informacje o kandydatach. Jeśli chodzi o plakaty wyborcze, drukujemy najczęściej w formacie B2 lub A3. Pozwalają w atrakcyjny sposób zaprezentować profile kandydatów i łatwo znaleźć dla nich miejsce np. w witrynie sklepowej czy na przystanku autobusowym. Dostarczamy materiały dotyczące wyborów we wszystkich popularnych formatach, a także drukujemy w dużym formacie w niestandardowych rozmiarach.

Banery, plakaty, ulotki - to musisz mieć!

Drukowane materiały dla kandydatów pozwalają w całkowicie kontrolowany sposób zaprezentować wyborcom kandydatów, ich partie i wybrane przesłania. Druk banerów, ulotek i plakatów to standard na każdym wydarzeniu. Równie ważne są wielkoformatowe materiały wyborcze, takie jak billboardy, banery i siatki. Do najpopularniejszych produktów poligraficznych, które świetnie sprawdzają się podczas wyborów, zaliczają się także kalendarze listkowe.

Ulotki wyborcze, szybkie terminy realizacji!

Ulotki to jedne z najpopularniejszych i najbardziej praktycznych materiałów wyborczych. Zapewniamy najwyższej jakości profesjonalny druk ulotek wyborczych. Jest niezbędnym narzędziem komunikacji z wyborcami, przekazującym w sposób kompleksowy i zwięzły kluczowe informacje o kandydatach i ich planach. Standardowe ulotki wyborcze zawierają miejsce na krótki, przejrzysty opis kandydata, kluczowe hasła wyborcze, logo grupy, numer partii i inne ważne elementy. Decyzja o przeczytaniu ulotki lub jej odrzuceniu zapada w ciągu kilku sekund, dlatego tak ważna jest jakość wydruku. Dbamy o wyrazistość ulotek, żywe kolory oraz trwałość na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrznych. Interesujący projekt graficzny przyciąga uwagę wyborców i zachęca do zapoznania się z informacjami o kandydacie. Przykładamy dużą wagę do istotnych aspektów, takich jak jakość papieru i odwzorowanie kolorów w druku. Materiały wyborcze drukowane pozostawiają trwałe wrażenie, dlatego istotne jest, aby ulotki były wykonane przez profesjonalistów. To właśnie drukowane materiały wyborcze sprawiają, że kampania staje się atrakcyjna i wzbudza zainteresowanie.

Plakaty wyborcze, każdy rozmiar, od 1 sztuki! 

Aby skutecznie promować swoich kandydatów, należy wybrać odpowiednią metodę kampanii. Ważnym elementem marketingu politycznego jest druk materiałów wyborczych dla kandydatów. W naszej drukarni internetowej korzystają z nich zarówno niezależni kandydaci, jak i duże kampanie. Plakaty wyborcze to sprawdzone narzędzie masowej komunikacji, z którego korzysta większość kandydatów w dużych i małych miastach. Plakaty przyciągają uwagę i interesują wyborców. Ciekawa grafika i jasna kolorystyka zapewniają skuteczność plakatu.

Banery reklamowe, szybkie terminy wydruku!


Druk wielkoformatowy jest nieodłącznym elementem każdej kampanii wyborczej. Banery wyborcze doskonale sprawdzają się jako reklama zewnętrzna. To skuteczny i ekonomiczny sposób dotarcia do wyborców w środowisku miejskim. Wystarczy wybrać miejsce i format banera reklamowego. W okresie wyborów banery wyborcze (obok plakatów wyborczych i ulotek wyborczych) stanowią podstawowe narzędzie komunikacji pomiędzy kandydatem a wyborcami. Nasza drukarnia dba o najwyższą jakość i trwałość wykonania banerów, dzięki czemu ich ekspozycja w nawet najbardziej wymagających lokalizacjach nie stanowi problemu. 
 

Wyborcze siatki mesh

Ze względu na zdolność do przepuszczania powietrza i stosunkowo niską wagę siatka mesh stała się najbardziej popularnym medium podkładowym dla banerów  o powierzchni do kilkuset mkw i więcej. Siatki mesh bardzo często tworzą powierzchnie promocyjne na ścianach budynków czy instalacjach towarzyszących imprezom masowym. W przypadku banerów o tak dużej skali, jakimi są siatki mesh druk musi być wykonany na materiale o specyficznych właściwościach. W naszej drukarni drukujemy banery siatkowe na lekkim podłożu, które jest lżejsze nawet o połowę od standardowych materiałów plandekowych. Dzięki temu baner z siatki mesh jest wyjątkowo elastyczny i wytrzymały. Parametr ciężaru odgrywa kluczową rolę przy planowaniu ekspozycji. Z tego powodu polecamy drukować wszelkiego rodzaju projekty wielkoformatowe, przeznaczone do eksponowania na elewacjach lub podczas wydarzeń, takich jak koncerty czy spotkania sceniczne z wyborcami, właśnie na siatkach mesh. Nasze banery siatkowe cechuje doskonała przepuszczalność, odporność na czynniki atmosferyczne, w tym silny wiatr, oraz najwyższa jakość odwzorowania grafiki..
 

Kalendarzyki wyborcze, niezbędne narzędzie kampanii wyborczej

Drukowanie kalendarzyków wyborczych to nasza specjalność. Kalendarzyki listkowe stanowią doskonały sposób na promocję i utrwalenie wizerunku kandydata. Rzadko są wyrzucane, ponieważ oprócz funkcji promocyjnej pełnią także praktyczną rolę wskazując daty. Jednocześnie nieustannie przypominają wizerunek kandydata, hasło wyborcze czy motto kampanii. Kalendarzyki wyborcze są przyjazne, proste i cenne jako źródło informacji. Z jednej strony znajduje się kalendarium, a z drugiej krótka prezentacja kandydata.

 

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij