Pendrive USB

Reklamowy pendrive z wygrawerowanym logo firmy

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór pamięci USB o różnej pojemności. Taki gadżet przyda się każdemu przedsiębiorcy, jest niewielki i na czasie. Oferujemy pendrive'y silikonowe, metalowe i plastikowe. Nasi klienci mogą wybrać pendrive z grawerem bądź bez znakowania w dowolnym kolorze. Sprawdzi się idealnie jako prezent podczas targów czy spotkań biznesowych, budując rozpoznawalność marki pośród potencjalnych Klientów. W sprawie ustalenia szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego.    

Pendrive z grawerem - charakterystyka produktu

Pendrive reklamowy z grawerem to jeden z najpopularniejszych gadżetów. Często rozdawany jest na targach oraz konferencjach. Pendrive z grawerem łączy praktyczne podejście ze skuteczną promocją marki. Niewątpliwą zaletą naszego produktu jest wiele opcji personalizacji tak, aby gadżet skutecznie współtworzył identyfikację wizualną firmy. Oferujemy różne modele pendrive z grawerem – standardowy twister, praktyczna karta, czy pamięć ukryta w długopisie. Proponujemy także różne pojemności nośników – od 8 do 64 GB. Pendrive to bardzo praktyczne i użyteczne narzędzie do promocji firmy. Na każde z oferowanych urządzeń można nanieść grawer z logo oraz nazwą firmy. Oferujemy modele drewniane, metalowe oraz z tworzywa sztucznego. Bogaty wybór sprawia, że kierując się Twoimi wskazówkami, stworzymy pendrive z grawerem dopasowany do charakteru branży, unikalny, będący nieodłącznym elementem codzienności Twoich Klientów.    

Praktyczny prezent dla Klienta? Pendrive z grawerem

Współczesny marketing wymaga od firm coraz większej kreatywności w wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Wzrasta liczba osób, która docenia praktyczny wymiar upominków reklamowych, co stanowi nowe wyzwanie dla wielu branż. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się elektronika. Pendrive z grawerem to gadżet reklamowy, który łączy użytkowość ze skuteczną promocją i pozostanie z Twoimi Klientami na długie lata. Jeśli chcesz, możesz na pendrivie umieścić pliki ofertowe i materiały reklamowe, które z pewnością będą miłą niespodzianką dla użytkowników.

W naszym sklepie oferujemy morze możliwości dotyczące personalizacji pendrive’a z grawerem. Odezwij się do nas i wspólnie stwórzmy coś dla Twojej firmy!

Twister
Karta
Pozostałe modele

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij