Ścianki tekstylne

Oferujemy ścianki tekstylne, czyli profesjonalne, przenośne systemy wystawiennicze, składające się z solidnej, aluminiowej konstrukcji oraz tkaniny z nadrukiem. Montaż jest niezwykle prosty - elementy konstrukcji są oznakowane, a grafikę w łatwy sposób naciąga się na złożoną ramę. W razie potrzeby tkanina może zostać wyprana. W zestawie materiałowa torba mieszcząca cały system. Wszystkie ścianki mogą być dodatkowo oświetlone (opcjonalne). Oferujemy także inne modele ścianek (pop-up, panelowe, regulowane).

W ofercie dostępne są ścianki proste oraz łukowe horyzontalne i wertykalne, a także kształty niestandardowe, takie jak fala. Każdy z modeli występuje w kilku różnych rozmiarach, także każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

Zamówienia wyceniane są indywidualnie - prosimy o przesyłanie zapytań drogą mailową. 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij