Folia ploterowa

Folie ploterowe to kolorowe folie samoprzylepne o różnej trwałości przeznaczone do wycinania na ploterze, znajdujące zastosowanie w reklamie wizualnej, dekoracji wnętrz, oklejaniu pojazdów, stoisk targowych, banerów reklamowych etc. Kolorowe folie można zastosować zarówno w biurze, jak i w domu, wewnątrz i na zewnątrz, aplikować na okna, drzwi czy meble.

Naklejka z folii ploterowej

Folia ploterowa to kolorowa folia samoprzylepna przeznaczona do wycinania na ploterze. Znalazła szerokie zastosowanie w reklamie wizualnej, oklejaniu pojazdów i stoisk targowych oraz dekoracji wnętrz. Napisy i oznaczenia okienne to najbardziej wszędobylskie i popularne naklejki z folii ploterowej. 

Naklejki możemy wyciąć po obrysie, dodatkowo otransferować i „obrać”, czyli usunąć wycięte elementy niepotrzebnej grafiki, albo tylko „obrać”, bez użycia transferu. Folia ploterowa to najlepszy materiał, aby wyciąć nie tylko numer, ale nawet cały alfabet.

Technologia:
ploter tnący

Zastosowanie:
oklejanie pojazdów, stoisk targowych, banerów, reklama wizualna, dekoracje wnętrz

Serie folii ploterowych:
  • ORACAL 951 - folia wylewana
  • ORACAL 551 - folia polimerowa
  • ORACAL 641 - folia ekonomiczna
  • ORACAL 451 - folia banerowa
  • ORACAL 8300 - folia witrażowa
  • ORACAL 8500 - folia kasetonowa
641
551
451
951
8300
8500

ORACAL 8300 Transparent Cal. Folia transparentna, witrażowa. Trwałość 5 lat.

Przezroczysta, kolorowa, samoprzylepna folia PCV o grubości 80 mikronów z powierzchnią błyszczącą przeznaczona do wykonywania transparentnej grafiki i reklamy na oknach, szybach, witrynach sklepowych i powierzchniach szklanych. Doskonała do witraży, reklamy świetlnej oraz podświetlanej grafiki okiennej. Nadaje się do obróbki na ploterach tnących. Folie mogą być naklejone na sucho i mokro, przy czym nie przebija białe zabarwienie kleju. Trwałość: 5 lat. 

 

Kolory folii - 641

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij