Osłona ochronna na ladę PROMOCJA!!!

od 150,00 zł netto / szt.
Zapytaj o produkt / Zamów
lub zadzwoń 32 291 00 02

Przedmiotem oferty jest stabilna osłona ochronna na biurko. Wykonana z pełni transparentnej płyty PET 3mm.

Przygotowaliśmy dwa wygodne rozmiary:

  • Rozmiar 60x70cm: 150pln netto/szt. - Idealna do salonu urody, stylizacji - otwór idealnie pomieści dłonie [ostatnie sztuki]
  • Rozmiar 80x90cm: 190pln netto/szt.  - Idealna do sklepu, apteki, punktu usługowego lub recepcji [ostatnie sztuki]

OSŁONY SĄ DOSTĘPNE "OD RĘKI". WYSYŁKA MOŻLIWA W DNIU ZAMÓWIENIA. 

Główne cechy produktu:

  • idealna przezroczystość
  • zaokrąglone górne narożniki
  • PET 3mm
  • wyższa wytrzymałość w stosunku do popularnej plexi
  • otwór w dolnej części osłony
  • montaż bez użycia narzędzi
  • gotowa do użytku bezpośrednio po rozpakowaniu
  • stabilna podstawa w kształcie dwóch przezroczystych nóżek

Aktualnie trwa wyprzedaż ostatnich sztuk. Osłony standardowo zabezpieczone są folią ochronną. Mimo wszystko, powłoka poliwęglanu po usunięciu folii ochronnej, może posiadać drobne zarysowania wynikające z transportu płyt przeznaczonych do frezowania. Nie mamy na to wpływu jako wykonawca osłony, dlatego wszelkie zarysowania nie stanowią powodu dla uznania reklamacji. 

Wymiary (dla wariantu 80x90cm)

W ofercie dodatkowo:

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1500zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.
3. Pobranie - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru towaru dostarczonego przez kuriera do siedziby Państwa firmy. Ewentualnie: płatność bezpośrednio po wykonanej pracy montażysty. 


4. Przelew 7-dni - Aby uzyskać możliwość odroczonej płatności prosimy o przesłanie na adres biuro@kiwigifts.pl dokumentów firmy. W odpowiedzi otrzymają Państwo oświadczenie do wypełnienia. Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie, nie wcześniej jak od trzeciego zlecenia. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij