Windery

Flagi wykonujemy z grubej dzianiny flagowej 100% poliester o gramaturze 120g/m2 z certyfikatem trudnopalności B1, szybkoschnącej, odpornej na warunki atmosferyczne. Nadruk utrwalany jest w temperaturze 200*C. Flagi mają ten sam nadruk widoczny z dwóch stron, na odwrocie oczywiście w odbiciu lustrzanym.

Standardowe wysokości masztów: 220 cm, 260 cm, 330 cm, 380 cm, 450 cm i 510 cm. Szerokość to 70 lub 90 cm. Flaga zamontowana jest na wysokości 30-40 cm, co zapobiega zabrudzeniu materiału. Stelaż wykonany jest z wytrzymałych rurek aluminiowych. 

Cennik

Podstawy

Warianty

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij