Gadżety reklamowe dla kierowców
16 maj 2019

Gadżety reklamowe dla kierowców

Statystyki pokazują, że Polacy uwielbiają jeździć samochodami. W 2018 roku zarejestrowano aż 1,6 miliona nowych pojazdów! Warto wyjść naprzeciw takim trendom i podarować osobom korzystającym z usług naszej firmy gadżety samochodowe reklamowe. Ich istnienie sprawi, że podróże będą bardziej przyjemne i komfortowe.

Zapachy we wnętrzu pojazdu

Specjaliści od aromamarketingu już od lat dziewięćdziesiątych wykorzystują różnorodne wonie do tego, żeby klienci chętniej zostawali w sklepach czy restauracjach. Dlatego pomysł, żeby zamówić jako gadżet promocyjny zapachy reklamowe, może okazać się strzałem w dziesiątkę. Z pewnością przyjemniej będzie spędzać czas w pojeździe wypełnionym aromatem brzoskwini, truskawki czy zielonej herbaty. Reklamowe zapachy samochodowe nie muszą przypominać kształtem popularnej choinki, można je zamówić w różnorodnych kształtach i z dowolnym nadrukiem.

Praktyczne akcesoria dla każdego kierowcy

Każda osoba, która musi spędzić wiele godzin za kółkiem, z pewnością doceni możliwość wypicia gorącej kawy w czasie podróży. Napój nie straci na temperaturze, jeśli będzie przewożony w kubku termicznym. Może się okazać, że ten gadżet podarowany przy okazji spotkania świątecznego czy biznesowych negocjacji, przyda się wielokrotnie. Nie tylko w trakcie dalekich tras, ale także podczas dojazdów z i do pracy. Dzięki umieszczonemu logotypowi osoba, która go używa, staje się jednocześnie w pewien sposób reklamą danej firmy i informuje innych o jej działalności. Dobrym pomysłem na tego rodzaju upominki może być także zamówienie uniwersalnych ładowarek do samochodu, na których widnieje logo firmy. Ten niewielki przedmiot to coś, z czym wielu kierowców się nie rozstaje!

Gadżety zwiększające bezpieczeństwo

W trakcie jazdy nie zawsze wszystko układa się zgodnie z planem. Bywają i takie momenty, kiedy kilka podstawowych narzędzi czy kamizelka odblaskowa, mogą okazać się wręcz niezbędne. Dlatego warto rozważyć podarowanie takich gadżetów, których posiadanie jest obowiązkowe w aucie. Latarka warsztatowa z wygrawerowanym napisem czy skrobaczka mogą przydać się w niejednej sytuacji.

Szeroki wybór gadżetów reklamowych do samochodu może dostarczyć wielu inspiracji do firmowych upominków. Można wybierać spośród przedmiotów zarówno praktycznych, jak i takich zwiększających komfort przebywania w aucie. Sprawdzą się one nie tylko w branżach związanych z transportem jak logistyczna czy przewozowa. Będą uniwersalnym gadżetem dla bardzo dużej grupy osób, jaką stanowią posiadacze samochodów.