
Kalendarze biurkowe
Kalendarz biurkowy typu piramidka w formacie 200 × 130 mm to praktyczne i eleganckie rozwiązanie do każdego biura. Wykonany z solidnego kartonu 300 g lub ekologicznego Kraftlinera 250 g, łączy trwałość z estetyką. Stabilna konstrukcja sprawia, że doskonale prezentuje się nawet na niewielkiej przestrzeni roboczej. Zadruk w pełnym kolorze (4/0 lub 5/0, zależnie od wybranego materiału) umożliwia pełną personalizację, a przejrzyste kalendarium zapewnia wygodę użytkowania przez cały rok.
Kalendarz biurkowy typu piramidka
Kalendarz biurkowy typu piramidka w formacie 200 × 130 mm to praktyczne i eleganckie rozwiązanie idealne do każdego biura.
Wykonany z solidnego kartonu 300 g lub ekologicznego Kraftlinera 250 g, łączy trwałość, estetykę i funkcjonalność.
Dzięki stabilnej konstrukcji doskonale prezentuje się nawet na niewielkiej przestrzeni roboczej.
Druk w pełnym kolorze (4/0 lub 5/0 – w zależności od wybranego materiału) pozwala na pełną personalizację projektu, a czytelne kalendarium zapewnia wygodne użytkowanie przez cały rok.
Kalendarze biurkowe typu piramidka dostępne są w różnych opcjach:
z nadrukowanym kalendarium
z kalendarium spiralowanym tygodniowym
z kalendarium spiralowanym miesięcznym
z kalendarium klejonym miesięcznym
12 osobnych kart na spirali + okładka
piramidka pionowa z kalendarium klejonym miesięcznym
Każde zapytanie wyceniamy indywidualnie — zapraszamy do kontaktu:
📧 biuro@kiwigifts.pl
Wysyłka
Reklamacje
Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:
1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.
3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali. Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.