RE-GLASHOW. Przenośny głośnik 3W z baterią o żywotności 4h30m na ABS pochodzącego z recyklingu (100% rABS)

STR/97441
„Przenośny głośnik z wbudowanym mikrofonem, idealny do słuchania muzyki i odbierania połączeń w dowolnym miejscu. Jeśli nie wybrano personalizacji, maskownica jest dostarczana luzem w pudełku prezentowym. Po zamocowaniu do kolumny maskownicy nie można ponownie zdjąć. Ponieważ produkt jest wykonany z naturalnych materiałów, kolor produktu oraz wynik drukowania mogą się różnić w zależności od produktu.Materiał: ABS z recyklingu (100% rABS), bambusTransmisja bezprzewodowa: BT v5'3Pojemność: 400 mAhPrzybliżona autonomia: 4 godz. 30 min.Przybliżony czas ładowania: 1 godz. 40 min.Wejście: USB-C (1.5 W), micro SD, USB-A, 3.5 mmGłośnik: Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 16 kHzStosunek sygnału do szumu: ≥ 95 dBCzułość: 50 ±3 dBZniekształcenia harmoniczne: ≤ 1%Impedancja: 4 ΩŚrednica głośnika: Ø 52 mmMoc akustyczna: 3 WMikrofon: Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 16 kHzCzułość: -45 ±3 dBV/PaFunkcje: Zestaw głośnomówiącyW pełni konfigurowalna maskownicaW zestawie: Kabel USB-A / USB-CDostawa: pudełko prezentowe z papieru kraftowego pochodzącego z recyklingu, które można ponownie wykorzystać jako uchwyt na smartfon.Wymiary: ø60 x 52 mm | Box: 65 x 63 x 75 mm

KolorStan magazynowy
160
2154
Specyfikacja produktu
Kolor: naturalny
Płatność

Wysyłka

Reklamacje

Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij