Przypinki

Przypinki, czyli popularne buttony, to okrągłe (najczęściej) lekko wypukłe znaczki zapinane zazwyczaj na agrafkę. To świetne materiały promocyjne: zgrabne, zabawne i kolorowe, a przy tym niedrogie. Sprawdzą się na imprezach firmowych oraz integracyjnych, gdzie nie wszyscy ludzie się znają. Liczne zastoswania i niska cena pozwalają uznać ten gadżet za niezbędny w strategii marketingowej.

Oferujemy tradycyjne okrągłe przypinki pełnokolorowe w wielu rozmiarach. Do wyboru także inne kształty. Standardowo zapinane są na agrafkę, jednak oferujemy też zapięcie na zatrzask, żabkę, motylek i wiele innych komponentów.

 

Akcesoria dodatkowe

Cennik

 

 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij