Kubki z nadrukiem

Oferujemy szeroki wybór kubków z nadrukiem. Grafikę nanosimy różnymi metodami, w zależności od modelu kubka oraz projektu graficznego. Minimalne zamówienie to 5 sztuk. Największym powodzeniem cieszy się kubek ceramiczny z uchem, o pojemności 330 ml klasy A+ (nadaje się do zmywarek) z pełnokolorowym nadrukiem sublimacyjnym. Dzięki technologii termosublimacji nadruk na kubku jest trwały i niewyczuwalny w dotyku.

W ostatnich latach kubki termiczne i filiżanki reklamowe cieszą się dużą popularnością wśród marketingowców. Ceramika reklamowa często jest wykorzystywana w procesie budowania relacji z klientem lub jako element programów lojalnościowych. Może posłużyć także jako narzędzie wzmocnienia znajomości lub promocji marki. Dodatkowo kubki reklamowe stymulują u odbiorcy zmysły wzroku, smaku, dotyku i węchu sprawiając, że przekaz reklamowy na nich umieszczony podświadomie zapada w pamięci klientów.

Przykładowy cennik:

 5-23 sztuk24-50 sztuk50-100 sztuk
kubek z sublimacją20,0016,0014,00

 *Podane ceny są cenami netto w zł (nie zawierają podatku VAT) za jedną sztukę.

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij