Leżaki reklamowe

Oferujemy leżaki reklamowe z nadrukiem to wspaniały pomysł na reklamę w czasie eventów, festynów i imprez plenerowych. Do wyboru modele klasyczne, z podłokietnikiem, leżaki dziecięce, klasyczne oraz krzesełka.

Specyfikacja:

  • Drewniana konstrukcja. Rama wykonana z oszlifowanego drewna bukowego
  • Listewki posiadają przekrój 3,5cm i są połączone ze sobą za pomocą nitów, co zapobiega ich przypadkowemu rozkręcaniu podczas użytkowania.
  • Drewno leżakowe bez sęków, o stałym stopniu wilgotności.
  • Wszystkie elementy drewniane są zaokrąglone.
  • Trójstopniowa regulacja kąta oparcia wraz z dodatkowym zabezpieczeniem przed złożeniem.
  • Poszycie z tkaniny poliestrowej o gramaturze 280g/m2
  • Wysokiej jakości nadruk pełnokolorowy.

Płatność

Wysyłka

Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.
3. Pobranie - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru towaru dostarczonego przez kuriera do siedziby Państwa firmy. Ewentualnie: płatność bezpośrednio po wykonanej pracy montażysty. Ta forma płatności ustalana jest indywidualnie. 


4. Przelew 7-dni - Aby uzyskać możliwość odroczonej płatności prosimy o przesłanie na adres biuro@kiwigifts.pl dokumentów firmy. W odpowiedzi otrzymają Państwo oświadczenie do wypełnienia. Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie, nie wcześniej jak od trzeciego zlecenia. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij