Karty rabatowe

W ofercie karty rabatowe, karty VIP, karty stałego klienta, karty członkowskie i inne, papierowe lub z PVC z możliwością personalizacji. Szeroki wybór możliwych opcji sprawia, że każdy może znaleźć produkt szyty na miarę swoich potrzeb. 

Najpopularniejsze opcje:

  • karta rabatowa ekonomiczna - 90 x 50mm, papier kreda mat 350 g, narożniki proste, bez uszlachetnień
  • karta rabatowa standard - 90 x 50 mm, papier kreda mat 350 g, folia mat jednostronnie, narożniki zaokrąglone
  • karta rabatowa VIP - 85 x 54 mm, PVC 0,7 mm błysk, narożniki zaokrąglone

 

 


Istnieje możliwość wyboru PVC 0,5 mm oraz kart personalizowanych (numeracja, kod kreskowy, dane osobowe, grafika, pasek do podpisu). W celu uzyskania wyceny prosimy o kontakt. 

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij