Karty plastikowe

W ofercie karty rabatowe, karty VIP, karty stałego klienta, karty członkowskie i inne z PVC z możliwością personalizacji. Szeroki wybór możliwych opcji sprawia, że każdy może znaleźć produkt szyty na miarę swoich potrzeb. Standardowa opcja to karta o wymiarach 85 x 54 mm, PVC 0,7 mm błysk, narożniki zaokrąglone. Na życzenie możemy wykonać karty przezroczyste lub na PVC 0,5mm. Istnieje możliwość uszlachetnienia karty lakierem wybiórczym UV lub dziurkowania.

Cennik karty standardowej

250 sztuk500 sztuk1000 sztuk
270400560

*Podane ceny są cenami netto w zł (nie zawierają podatku VAT) i nie uwzględniają kosztów projektu graficznego.

 

Pobierz szablon

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij