Clipboardy

Clipboard to sztywna podkładka, która ułatwia notowanie. Doskonale sprawdza się w czasie konferencji, szkoleń i publicznych wystąpień. Do wyboru clip tradycyjny lub z uchwytem na długopis, format A4 lub A5, folia mat lub błysk. Clipboard wykonany jest z kartonu litego min. 2,5 mm, kaszerowanego dwustronnie wydrukiem w pełnym kolorze na papierze samoprzylepnym. Istnieje możliwość uszlachetnienia folią soft touch oraz lakierem UV.

Poniżej wycena standardowego clipboardu (format A4, clip tradycyjny, folia mat lub połysk). Inne opcje wyceniane są indywidualnie.

Cennik

NakładCena
10200
20350
30450
50700
751000
1001250

*Podane ceny są cenami netto w zł (nie zawierają podatku VAT).

Jak przygotować plik?
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij