Żagle, flagi reklamowe

Flagi reklamowe to doskonały sposób, by wyróżnić swoją firmę spośród innych. Jest to nowoczesny i tani nośnik reklamy, który w bardzo skuteczny sposób przyciąga uwagę potencjalnych klientów.Wykonujemy flagi na podstawie przesłanego projektu jak również służymy nieodpłatną pomocą przy tworzeniu grafiki na flagi. Profesjonalny dział graficzny może przygotować dla Państwa kilka wersji projektu na podstawie przesłanych przez Państwa informacji (logo, teksty, adres itp.).

Posiadamy rozbudowany park maszyn, który na bieżąco unowocześniamy. Wykonujemy flagi najwyższej jakości używając tuszy i tkanin renomowanych firm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze nadruki są bardzo wyraźne z obu stron tkaniny oraz odporne na warunki atmosferyczne dzięki utrwaleniu nadruku w wysokiej temperaturze. Wielkość flagi oraz jej wykończenie wykonujemy wedle ustaleń klienta.

Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1500zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.
3. Pobranie - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru towaru dostarczonego przez kuriera do siedziby Państwa firmy. Ewentualnie: płatność bezpośrednio po wykonanej pracy montażysty. 


4. Przelew 7-dni - Aby uzyskać możliwość odroczonej płatności prosimy o przesłanie na adres biuro@kiwigifts.pl dokumentów firmy. W odpowiedzi otrzymają Państwo oświadczenie do wypełnienia. Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie, nie wcześniej jak od trzeciego zlecenia. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij