img

Oklejanie aut

Reklama mobilna to doskonały sposób na promocję Twojej firmy.

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie oklejania wszelkiego rodzaju pojazdów. Oklejamy samochody osobowe, dostawcze, autobusy, TIR'y, przyczepy. Okleimy wszystko co ma koła i jest mobilną powierzchnią reklamową.

Tylko z nami! Liczne realizacje z dziedziny oklejania samochodów, mnóstwo zadowolonych Klientów tylko potwierdzają, że ekipa Kiwi wkłada mnóstwo energii i pasji w to żeby Twoje auto wyróżniało się na ulicy!

Niezależnie badania sugerują, że ciekawie oklejony pojazd to jedna z najbardziej skutecznych form reklamy. Sprawdź to! Żadnych abonamentów i dodatkowych opłat. Ponosisz jedynie koszt oklejenia samochodu – potem reklamujesz Twoją firmę za darmo!

Swoim Klientom proponujemy szeroki zakres usług – od wykonania projektu po fizyczne oklejenie.

Możemy oczywiście okleić wg Twojego projektu – to dla nas żaden problem. Powiemy więcej! Bezpłatnie poprawimy Twój projekt jeśli znajdziemy w nim błędy!

W swojej pracy używamy wysokiej jakości materiałów i narzędzi. Pojazdy oklejamy wysokiej jakości folią renomowanych producentów, w przypadku oklejania reklamowego zawsze zabezpieczamy wydruk laminatem, który chroni przed szkodliwymi warunkami środowiska.

Zlecenie realizujemy we własnych lokalizacjach, możemy też przyjechać do Ciebie i okleić Twój samochód na miejscu!


Na oklejony samochód udzielamy 12 miesięcy gwarancji (folie polimerowe oraz wylewane). W tym okresie dodatkowo gwarantujemy trwałość kolorów wydruku nie mniejszą jak 80% wartości nasycenia z dnia oklejania samochodu. W przypadku realizacji oklejenia ekonomicznego, foliami gorszej jakości (folie monomeryczne, krótkookresowe) okres ten jest ustalany indywidualnie, nie dłuższy jak 6 miesięcy. Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mechaniczne powstałe w skutek kolizji, otarć, działania osób trzecich, działania warunków atmosferycznych tj. gradobicia, jak również niewłaściwej pielęgnacji auta. Pojazd z aplikacją folii reklamowej może być myty jedynie na myjniach ręcznych. Zalecamy mycie ręczne z użyciem lekkich środków do pielęgnacji - szamponów samochodowych. W przypadku mycia na myjce ciśnieniowej zabrionione jest kierowanie strumienia wody bezpośrednio na krawędze oraz pod ostrym kątem - może to przyczynić się do uszkodzenia folii. Całkowicie odradzamy mycie na myjniach mechanicznych, szczotki rysują powłokę folii, doprowadzając również do naderwań i całkowitego uszkodzenia aplikowanej powierzchni. 

W przypadku zauważenia uszkodzeń folii, należy niezwłocznie poinformować nas o tym fakcie - najlepiej drogą mailową razem ze zdjęciem i opisem uszkodzonego miejsca. Po weryfikacji sytuacji, przy przyjęciu reklamacji zobowiązujemy się do naprawy uszkodzonego elementu w ciągu 7-10 dni roboczych od chwili dostarczenia samochodu pod adres naszego biura. 


 

Jak przygotować samochód do oklejenia?

Przed przystąpieniem do oklejania wykonujemy szereg działań, które mają na celu właściwe przygotowanie pojazdu do oklejania. Zapewnia to dużą żywotność folii oraz odpowiednią estetykę realizacji. Prawidłowe przygotowanie powierzchni ma kluczowe znaczenie w przypadku każdego wybranego przez Klienta wariantu.

Karoserię oczyszczamy, odtłuszczamy, demontujemy niektóre elementy jak listwy lusterka czy klamki.

Niemniej jednak są kwestie, o które musisz zadbać sam przed odstawieniem samochodu.

Samochód powinien być:

    • czysty, umyty przed przejazdem, koniecznie BEZ WOSKOWANIA
    • sprawny technicznie
    • wolny od korozji – jeśli stwierdzimy, że oklejanie jest ryzykowne ze względu na stan blacharski na pewno poinformujemy Cię o tym i polecimy wizytę u blacharza/lakiernika.

 Oklejenie samochodu trwa 1-3 dni. Upewnij się, że w tym czasie będziesz mógł korzystać z innego pojazdu. 


Infolinia

Czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

tel. 32 291 00 02
tel. kom: 510 721 041

Nasi specjaliści pomogą Ci rozwiązać wszelkie wątpliwości.

img
img
img