O nas

Nasz zespół profesjonalnych grafików, którzy stworzą dla Ciebie oryginalne i niepowtarzalne projekty. Wszelkie prace wykonujemy na licencjonowanych programach, z użyciem tabletu graficznego Bamboo Pen & Touch. Kreacja graficzna to jeden z ważniejszych elementów powstawania każdego materiału promocyjnego, dlatego warto postawić na doświadczenie w tej dziedzinie. To, co przemawia do klientów w największym stopniu, to właśnie wygląd produktu reklamowego. Naszym celem jest stworzenie wyjątkowego projektu, odpowiadającego prezentowanej treści, by był jednocześnie zaskakujący i czytelny dla klienta. Grafika komputerowa jest naszą pasją, dlatego do każdego zadania podchodzimy z największym zapałem i dbałością o szczegóły. Nasze dotychczasowe realizacje i zadowolenie klientów stanowią naszą najlepszą wizytówkę. 

 

Kiwi Gifts to doskonały efekt połączenia specjalistów z różnych dziedzin. Dzięki rozległej wiedzy z zakresu szeroko pojętej reklamy, a także grafiki i socjologii oraz bogatemu doświadczeniu w branży outdoor, świadczymy usługi kompleksowe i na najwyższym poziomie. Młody zespół, pełen pasji i zaangażowania, to gwarancja udanej współpracy.

Naszym Klientom służymy poradą w sferze doboru odpowiedniego produktu, aby finalny efekt był połączeniem efektywności i wydajności.

Tworząc projekty graficzne myślimy nie tylko o potrzebach naszych Klientów, ale także o preferencjach klientów naszych Klientów. Wiemy, co konsument chce usłyszeć i jak to przekazać.

Wierzymy, że sukces to połączenie dobrej komunikacji, kreatywności i racjonalnego spojrzenia. Dlatego słuchamy uwag naszych Klientów i proponujemy jak najlepsze rozwiązania.

Budujemy długofalowe relacje oparte na obopólnym zaufaniu i satysfakcji, nie ustając przy tym w poszerzaniu horyzontów i zdobywaniu wiedzy.

Chętnie podejmujemy nowe wyzwania i poszerzamy grono Klientów, wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

.

.

Infolinia

Czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

tel. 32 291 00 02
tel. kom: 510 721 041

Nasi specjaliści pomogą Ci rozwiązać wszelkie wątpliwości.

img
img
img