img

Agencja reklamy

Kiwi Gifts to doskonały efekt połączenia specjalistów z różnych dziedzin. Dzięki rozległej wiedzy z zakresu szeroko pojętej reklamy, a także grafiki i socjologii oraz bogatemu doświadczeniu w branży outdoor, świadczymy usługi kompleksowe i na najwyższym poziomie. Młody zespół, pełen pasji i zaangażowania, to gwarancja udanej współpracy.

Naszym Klientom służymy poradą w sferze doboru odpowiedniego produktu, aby finalny efekt był połączeniem efektywności i wydajności.

Tworząc projekty graficzne myślimy nie tylko o potrzebach naszych Klientów, ale także o preferencjach klientów naszych Klientów. Wiemy, co konsument chce usłyszeć i jak to przekazać.

Wierzymy, że sukces to połączenie dobrej komunikacji, kreatywności i racjonalnego spojrzenia. Dlatego słuchamy uwag naszych Klientów i proponujemy jak najlepsze rozwiązania.

Budujemy długofalowe relacje oparte na obopólnym zaufaniu i satysfakcji, nie ustając przy tym w poszerzaniu horyzontów i zdobywaniu wiedzy.

Chętnie podejmujemy nowe wyzwania i poszerzamy grono Klientów, wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

Zasadniczym elementem realizacji naszej misji jest zapewnienie satysfakcji Klientom, poprzez dostarczanie całej gamy produktów i usług z zakresu reklamy najwyższej jakości, spełniających wszelkie standardy i wymagania, przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Pragniemy pomóc wszystkim zainteresowanym firmom w dziedzinie reklamy i marketingu - umacniając pozycję naszych Klientów na rynku. Kluczowym elementem filozofii naszej firmy jest ciągły rozwój, poprzez poprawę jakości usług oraz systematyczne poszerzanie oferty (drukarnia, projekty graficzne, gadżety reklamowe). Nasze działania nakierowane są na osiągnięcie dla naszych Klientów szybkich, ale jednocześnie długofalowych zysków. W naszej ofercie znajdują się elementy reklamy zewnętrznej i wewnętrznej, która cechuje się nowoczesnością i możliwościami różnych technik wykonania. Podstawową zaletą naszych produktów - poza efektownym wyglądem - jest ich trwałość poprzez zastosowanie materiałów najwyższej jakości. Wykonujemy druk cyfrowy oraz offsetowy jako drukarnia Sosnowiec, Katowice zrealizowaliśmy bardzo wiele projektów nie tylko dla klientów ze śląska.

W naszej drukarni oferujemy Państwu wielkoformatowy druk solventowy wysokiej jakości o dużej wytrzymałości na warunki zewnętrzne. Materiały, na których drukujemy to: banerysiatki meshfolie samoprzylepne samochodowe (monomeryczne, polimerowe, wylewane, półprzezroczyste OneWayVision), plakaty, billboardy, płótna, tablice PCV, plexi. Zapewniamy Państwu szybkie terminy realizacji (1 lub 2 dniowe). W krótkim czasie możemy wykonać dla Państwa atrakcyjne projekty graficzne i wizualizacje reklam. Drukarnia korzysta z wysokiej jakości materiałów wiodących producentów: 3M, Oracal, Mactac, X-film. Nasze wydruki posiadają wysoką szczegółowość oraz bardzo dobre nasycenie kolorów. Służymy fachowym doradztwem w zakresie form reklamy oraz przy wyborze najskuteczniejszej metody promocji Państwa produktu lub usług. Na miejscu w biurze oferujemy wzorniki papierów, materiałów reklamowych. 

Za profesjonalizm naszych usług odpowiada wysoce wykwalifikowany zespół specjalistów z dziedziny reklamy, grafiki i marketingu. Na potwierdzenie naszych umiejętności przedstawiamy Państwu zdobyte przez nas dyplomy i certyfikaty.

Jest nam miło poinformować, że jesteśmy absolwentem krajowej realizacji EITCA na kierunku Grafika Komputerowa (kurs prowadzony na podstawie akredytacji międzynarodowego programu certyfikacyjnego Instytutu EITCI w Brukseli). Certyfikat jest formalnym potwierdzeniem obszernej wiedzy, a przede wszystkim praktycznych umiejętności w zakresie profesjonalnej grafiki komputerowej.

CorelDraw, Photoshop, Illustrator, Flash, Dreamweaver oraz Indesign.

Jesteśmy dumni mogąc zaprezentować takie wyróżnienie. Zdobyte umiejętności staramy się nieustannie doskonalić i wykorzystywać w codziennej pracy, przy planowaniu i realizacji Państwa reklamy.

Infolinia

Czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

tel. 32 291 00 02
tel. kom: 510 721 041

Nasi specjaliści pomogą Ci rozwiązać wszelkie wątpliwości.

img
img
img