ALASCA. Plecak turystyczny z wodoodporną powłoką

STR/92092
Plecak w stylu turystycznym do codziennego użytku w środowisku miejskim, przygód lub sportów na świeżym powietrzu. Funkcjonalny design w połączeniu z jakością i wytrzymałością materiałów czynią ten plecak wyjątkowym produktem. Wykonany z 600D PET (100% rPET) z wodoodporną powłoką. Plecak składa się z 1 komory głównej z wielofunkcyjną kieszenią z 210D PET (100% rPET) , 1 oddzielnej w pełni wyściełanej przegrody na laptopa do 14" i bocznych kieszeni z siatki. Górna kieszeń jest zapinana na zamek błyskawiczny. Ten plecak ma specjalne funkcje, takie jak wielofunkcyjne szlufki na pasek, paski do kontroli wagi, pasek na klatkę piersiową. Pojemność do 18 litrów. 280 x 455 x 160 mm

KolorStan magazynowy
103
1480
104
1498
129
598
Specyfikacja produktu
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij