DYNAMIC BACKPACK II. Plecak 2 w 1 DYNAMIC II

STR/92187
Plecak o wszechstronnym zastosowaniu 2 w 1, składa się z dwóch części: plecaka + torby chłodzącej. Produkt wyróżnia się funkcjonalnością i łatwością transportu dzięki dwóm częściom o różnych funkcjach w jednym produkcie. Idealny do codziennego użytku i zabierania posiłku do pracy. Obie części mogą być używane oddzielnie, co czyni produkt jeszcze bardziej wszechstronnym. Plecak składa się głównie z poliestru 1680D i nylonu, który jest wytrzymałym i trwałym materiałem.Kontrastowe detale z imitacji skóry, dwie tekstury i dwa kolory przełamują solidność głównego materiału, nadając mu subtelny, miejski wygląd. Posiada podwójne wnętrze, z dwiema wyściełanymi kieszeniami wewnętrznymi na laptopa 14'' i tablet 10.5'' oraz taśmą organizującą na kable i długopisy. Torba chłodząca posiada wnętrze PEVA i wodoodporny zamek błyskawiczny zapewniające utrzymanie odpowiedniej temperatury. Kieszeń antykradzieżowa z tyłu i kieszeń przednia z ukrytym zamkiem błyskawicznym sprawiają, że idealnie nadaje się na spacery po mieście. Zawiera również pasek do walizki ułatwiający podróżowanie. Dostarczana w torbie non-woven. Pojemność do 20 L. Dostarczany w torbie non-woven. Plecak: 300 x 380 x 150 mm | Torba termiczna: 300 x 120 x 150 mm | Zestaw: 300 x 500 x 150 mm | Torbie non-woven: 550 x 580 x 210 mm

KolorStan magazynowy
104
1145
Specyfikacja produktu
Kolor: granatowy

Płatność

Wysyłka

Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.
3. Pobranie - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru towaru dostarczonego przez kuriera do siedziby Państwa firmy. Ewentualnie: płatność bezpośrednio po wykonanej pracy montażysty. Ta forma płatności ustalana jest indywidualnie. 


4. Przelew 7-dni - Aby uzyskać możliwość odroczonej płatności prosimy o przesłanie na adres biuro@kiwigifts.pl dokumentów firmy. W odpowiedzi otrzymają Państwo oświadczenie do wypełnienia. Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie, nie wcześniej jak od trzeciego zlecenia. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij