CLERK. Przenośna bateria z aluminium pochodzącego z recyklingu

STR/97137
Przenośna bateria wykonana z aluminium pochodzącego (100% recyklingu) i baterii litowej. Bateria zawiera panel słoneczny i latarkę. Ma pojemność 8000 mAh i żywotność ponad 500 cykli. Posiada wejście USB-C oraz wyjście USB-C i USB-A do ładowania akumulatora. W zestawie kabel ładujący USB-A/USB-C o długości 30 cm. Idealny w sytuacjach awaryjnych. Dostarczany w pudełku prezentowym z papieru pakowego. 153 x 74 x 10 mm

KolorStan magazynowy
103
0
127
0
Specyfikacja produktu
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij