HOYLE. Przenośny głośnik z mikrofonem

STR/97335
Głośnik z mikrofonem wykonany z ABS. Transmisja danych bluetooth, złącze stereo 3.5 mm, czytnik kart TF, o mocy 3 W/4 Ω i autonomii do 3 godz. Posiada funkcje odbieranie połączeń, regulacji głośności i połączenia z listą odtwarzania urządzenia mobilnego oraz ma antypoślizgowe wsparcie na telefon komórkowy. Ten produkt zawiera kabel do ładowania USB i jest dostarczany w pudełku upominkowym.ø85 x 66 mm | Pudełko: 93 x 93 x 85 mm

KolorStan magazynowy
103
2
Specyfikacja produktu
Kolor: biały, czarny
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij