BEATDRUM. Słuchawki bezprzewodowe

STR/97956
BEATDRUM to bezprzewodowe słuchawki z ABS i tkaniny, z połączeniem Bluetooth 5'0. Wykończenie BEATDRUM wyróżnia się, ponieważ jest gumowane. Idealne do uzupełnienia każdego stylu i słuchania muzyki bez przerwy, a to wszystko dzięki 16 godzinom autonomii i tylko 3 godzinom ładowania. Słuchawki mają również możliwość odbierania w trybie hands-free i mikrofon. Ich moc to 32Ω, a częstotliwość 20Hz-20kHz. Dostarczane w czarnym pudełku upominkowym, z kablem do ładowania USB/micro USB. 95 x 155 x 52 mm

KolorStan magazynowy
133
851
Specyfikacja produktu
Kolor: Ciemny szary
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij