DESCRY. Słuchawki bezprzewodowe DESCRY

STR/97922
DESCRY to eleganckie słuchawki bezprzewodowe wykonane z metalu i ABS. Ich właściwości techniczne sprawiają, że jest to wysoce funkcjonalny przedmiot. Posiadają transmisję Bluetooth 5'0 z zasięgiem do 10 m. Ich funkcje obejmują: mikrofon, przycisk do odbierania połączeń i połączenie z listą odtwarzania urządzenia mobilnego. Dołączona ładowarka jest kompatybilna z micro USB i ma pojemność 500 mAh. Słuchawki mają częstotliwość 20 Hz - 20 kHz i moc 5 mW (32 Ω). Autonomia użytkowania wynosi do 3 godzin, a w trybie czuwania do 300 godzin. Dostarczane w pudełku prezentowym. 31 x 78 x 38 mm | Ładowarka: 79 x 40 x 32 mm | Pudełko: 128 x 110 x 58 mm

KolorStan magazynowy
107
2407
Specyfikacja produktu
Kolor: srebrny
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij