HEARKEEN. Słuchawki HEARKEEN

STR/97919
HEARKEEN to wszechstronny zestaw słuchawkowy wykonany z ABS i silikonu, idealny na wiele codziennych chwil. Ze względu na wszechstronną konstrukcję, mogą być używane w bardziej profesjonalnych środowiskach lub podczas ćwiczeń. Transmisja Bluetooth 5'0 zwiększa praktyczność tego zestawu słuchawkowego, zapewniając zasięg bezprzewodowy do 10 m. Mają częstotliwość 20 Hz - 20 kHz i moc 5 mW (16 Ω). Jego funkcje obejmują przycisk do odbierania połączeń, regulację głośności i połączenie z listą odtwarzania urządzenia mobilnego. Pojemność baterii wynosi 90 mAh, a autonomia podczas użytkowania wynosi do 8 godzin, a czas czuwania do 6 dni. Zawiera kabel. Dostarczany w pudełku prezentowym. Słuchawki (każda): 33 x 16 x 24 mm | Długość paska na szyję: 455 mm | Pudełko: 201 x 220 x 40 mm

KolorStan magazynowy
103
2486
Specyfikacja produktu
Kolor: czarny

Płatność

Wysyłka

Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.
3. Pobranie - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru towaru dostarczonego przez kuriera do siedziby Państwa firmy. Ewentualnie: płatność bezpośrednio po wykonanej pracy montażysty. Ta forma płatności ustalana jest indywidualnie. 


4. Przelew 7-dni - Aby uzyskać możliwość odroczonej płatności prosimy o przesłanie na adres biuro@kiwigifts.pl dokumentów firmy. W odpowiedzi otrzymają Państwo oświadczenie do wypełnienia. Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie, nie wcześniej jak od trzeciego zlecenia. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij