LANSBURY. Zestaw łazienkowy

STR/95074
Zestaw mydlany składający się z dwóch mydeł i jednego wegańskiego i ręcznie robionego szamponu w kostce pochodzenia naturalnego. Inspiracje na odpoczynek zblizony do atmosfery w spa. Wykonane na bazie oliwy z oliwek, naturalnych składników i olejków eterycznych. Zestaw zawiera: mydło natura (50g): skomponowane z glinki, rozmarynu o zapachu natury. Mydło Sól (50g): złuszczające, o dużej mocy oczyszczającej dzięki właściwościom soli, detoksykuje i odświeża skórę dzięki olejkom pieprzowym. Szampon i odżywka (50g): z masłem shea, aby włosy były gładsze i bardziej miękkie. Wszystkie mydła są odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry, a szampon dla wszystkich rodzajów włosów. Cały zestaw dostarczany jest w pudełku upominkowym i w bawełnianej torbie z recyklingu. Mydło (w przybliżeniu): 56 x 56 x 20 mm | Torba na prezenty: 140 x 200 mm | Pudełko: 70 x 200 x 40 mm

KolorStan magazynowy
150
0
Specyfikacja produktu
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij