LOWEX. Cyfrowy termometr

STR/97121
Bezdotykowy cyfrowy termometr na podczerwień. Termometr wykonany z ABS z 2 bateriami AAA w zestawie. Zawiera precyzyjny czujnik, który pozwala zmierzyć temperaturę w zaledwie 3 sekundy. Produkt zaklasyfikowany jako wyrób medyczny klasy IIa zgodnie z dyrektywą 93/42/EWG. Umożliwia pomiar temperatury ciała i temperatury na powierzchniach. Urządzenie z pamięcią ostatnich 20 pomiarów. Podświetlany wyświetlacz LCD z sygnalizacją dźwiękową zakończenia pomiaru temperatury. Jednostki temperatury: skala Celsjusza (° C) i skala Fahrenheita (° F). Zakres pomiaru temperatury ciała: 32.0 ° C-43.0 ° C (89.6 ° F-109.4 ° F). Zakres pomiaru temperatury powierzchni: 5.0 ° C-95.0 ° C (41.0 ° F-203.0 ° F). Dostarczany w pudełku.38 x 160 x 38 mm

KolorStan magazynowy
103
1854
106
1383
124
694
Specyfikacja produktu
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij