BACTOUT. Sterylizator UV z ładowarką bezprzewodową Fast (10W)

STR/98519
Etui sterylizujące wykonane z ABS i PC z połączeniem promieniowania UVC i UVA, które pozwala na eliminację szerokiego spektrum bakterii. Etui posiada wewnątrz 2 diody UV o łącznej mocy 2W i zostało specjalnie zaprojektowane do usuwania bakterii z przedmiotów codziennego użytku takich jak: klucze, telefony, smartfony, maseczki, okulary, piloty, biżuteria i inne drobne przedmioty. Wydajność 70% tylko przy 1 cyklu 5 minutowym i 99.9% przy dwóch cyklach 5 minutowych. Posiada czujnik bezpieczeństwa, który wyłącza lampy natychmiast po otwarciu obudowy. W górnej części pudełka znajduje się bezprzewodowa szybka ładowarka (10 W), z wejściem 5 V/3 A i portem ładowania USB typu C. Zawiera 1 metrowy kabel. Dostarczane w pudełku prezentowym. 210 x 120 x 55 mm | Wewnątrz: 190 x 95 x 20 mm | Pudełko: 240 x 130 x 71 mm

KolorStan magazynowy
106
5000
Specyfikacja produktu
Kolor: biały
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij