CUIDADOS ESSENCIAIS. Mydła do pielęgnacji skóry (90 g)

STR/35606
Zestaw mydeł należących do linii essential care, opartej na mydłach roślinnych do pielęgnacji skóry, z których każde przeznaczone jest do innego celu. Tradycyjnie produkowane w Portugalii i odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry. Pojemność do 90 g. Produkt przyjazny dla środowiska.Kolor 102: Mydło utrzymujące wodę w skórze - migdał i owiesKolor 109: Mydło nawilżające - aloes i dzika miętaKolor 113: Mydło nawilżające - kozie mlekoKolor 115: Mydło złuszczające - Pumeks w proszku 57 x 83 x 24 mm

KolorStan magazynowy
102
2712
109
1643
113
2296
115
5750
Specyfikacja produktu
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij