FRUTADOS II. Mydło na bazie mydła roślinnego wzbogacone olejem kokosowym (160g)

STR/35605
Mydełko na bazie mydła roślinnego wzbogacone olejem kokosowym. Przy użyciu mydło zapewnia kremową pianę, pozostawiając skórę czystą, miękką i nawilżoną. Pojemność do 160 g. Przyjazne dla środowiska mydło tradycyjnie produkowane w Portugalii. Kolekcja, której celem jest podkreślenie żywych owocowych aromatów: Kolor 108: Mydło o zapachu cytrynyKolor 115: Mydło o zapachu śliwki 90 x 60 x 30 mm

KolorStan magazynowy
108
10714
115
3178
Specyfikacja produktu
Kolor: Burgund, żółty
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij