Przykładowy produkt

od 6,90 zł netto / szt.
Zapytaj o produkt / Zamów
lub zadzwoń 32 291 00 02

Sportowa i modna czapka z daszkiem, regulowana za pomocą metalowego zapięcia. Wykonana z wysokiej jakości bawełny. Logotyp wyszyjemy z przodu czapki.

Specyfikacja produktu
Kolor: czarny
Waga: 0.079 kg
Znakowanie

Gadżet ten da się oznakować Twoją grafiką/logo.
Możliwe techniki nadruku:
Haft komputerowy  (1 kolor) , Termotransfer  (do 6 kolorów)

Czas realizacji
Bez znakowania:od 1 do 2 dni roboczych
Ze znakowaniem:od 5 do 7 dni roboczych
Tabela cenowa
NAKŁAD1 - 9 szt.10 - 99 szt.100 - 249 szt.250 - 999 szt.> 1000  szt.
CENA22,78 zł17,08 zł15,94 zł14,24 zł13,89 zł
Dostępne wersje
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1500zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.
3. Pobranie - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru towaru dostarczonego przez kuriera do siedziby Państwa firmy. Ewentualnie: płatność bezpośrednio po wykonanej pracy montażysty. 


4. Przelew 7-dni - Aby uzyskać możliwość odroczonej płatności prosimy o przesłanie na adres biuro@kiwigifts.pl dokumentów firmy. W odpowiedzi otrzymają Państwo oświadczenie do wypełnienia. Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie, nie wcześniej jak od trzeciego zlecenia. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
zobacz jak przygotować plik
Podaj ilość :
Miejsce znakowania:
Rodzaj znakowania:
Znakowanie:
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij