Kubek izotermiczny Astana 350 ml z motywem świątecznym, czerwony/biały

X18325.08
Kubek izotermiczny o pojemności 350 ml. Wewnątrz kubka stal nierdzewna 18/8 o podwyższonej jakości, na zewnątrz plastik. Utrzymuje temperaturę powyżej 40°C przez 2,5 godziny. Posiada zamknięcie typu flip up sip. Podstawa kubka z pianki termoizolacyjnej. Dostępna opcja zdobienia w rozmiarze XL. Artykuł sezonowy (nie podlega zwrotowi).
Specyfikacja produktu
Dostępność: 0
Kolor: czerwony
Materiał: stal nierdzewna
Wymiary: 76.0x180.0x76.0
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij