JOYCUP BREAKFAST. Kubek na jogurt 250ml

STR/34841
Dwuścienny, przezroczysty kubek z hermetyczną komorą. Materiał komory (BPA-free) jest wysokiej jakości i łatwy do czyszczenia. W zestawie łyżka z klipsem, zakrętka i silikonowy pierścień zapobiegający rozlaniu. Joycup Breakfast to idealny kubek na przekąski, dzięki swojej pojemnikowi w kształcie kopuły utrzyma świeżość i chrupkość Twojego jedzenia. Możliwość mycia w zmywarce. Dostarczany w etui na karty upominkowe. 102 x 183 x 97 mm

KolorStan magazynowy
102
7
109
0
121
0
134
14
Specyfikacja produktu
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij