MELIOR STEEL. Butelka na wodę z podwójną ścianką 500ml

STR/34843
Butelka na wodę z podwójną ścianką. Korpus wykonany ze stali nierdzewnej, która nie plami i nie pozostawia smaku. Zakręcany korek jest szczelny i wzmocniony włóknem szklanym oraz silikonową uszczelką. Posiada silikonowy pasek przymocowany do pokrywy, który ułatwia transport. Melior to świetny sposób na wyeliminowanie odpadów związanych z jednorazowymi butelkami, a jeśli kiedykolwiek będzie wymagał wymiany, w całości nadaje się do recyklingu. Nadaje się do stosowania w zmywarkach. Ma pojemność do 500 mL. 70 x 270 x 70 mm

KolorStan magazynowy
103
23
117
322
Specyfikacja produktu
Kolor: czarny, złoty
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1500zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.
3. Pobranie - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru towaru dostarczonego przez kuriera do siedziby Państwa firmy. Ewentualnie: płatność bezpośrednio po wykonanej pracy montażysty. 


4. Przelew 7-dni - Aby uzyskać możliwość odroczonej płatności prosimy o przesłanie na adres biuro@kiwigifts.pl dokumentów firmy. W odpowiedzi otrzymają Państwo oświadczenie do wypełnienia. Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie, nie wcześniej jak od trzeciego zlecenia. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij