BISTRO 450. Butelka plastikowa 450ml

STR/34844
Przezroczysta, dwuścienna butelka wykonana z wysokiej jakości Tritanu™. Izolacja o podwójnych ściankach (wolna od BPA) jest odporna na złamanie i nie będzie plamić ani zmieniać smaku napoju. Zawiera silikonową opaskę do wygodnego i bezpiecznego przenoszenia. Posiada również zakręcany korek z łatwym otwieraniem u góry, który zapewnia dobry przepływ napoju, zapobiegając wypadkom. Butelka na wodę Bistro jest łatwa do przenoszenia, a innowacyjne zamknięcie zapobiega rozlewaniu się wody w plecaku. Jest idealnym towarzyszem w codziennym życiu. Nadaje się do mycia w zmywarce. Ma pojemność do 450 mL. 89 x 253 x 71 mm

KolorStan magazynowy
103
504
106
500
Specyfikacja produktu
Kolor: biały, czarny

Płatność

Wysyłka

Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.
3. Pobranie - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru towaru dostarczonego przez kuriera do siedziby Państwa firmy. Ewentualnie: płatność bezpośrednio po wykonanej pracy montażysty. Ta forma płatności ustalana jest indywidualnie. 


4. Przelew 7-dni - Aby uzyskać możliwość odroczonej płatności prosimy o przesłanie na adres biuro@kiwigifts.pl dokumentów firmy. W odpowiedzi otrzymają Państwo oświadczenie do wypełnienia. Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie, nie wcześniej jak od trzeciego zlecenia. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij