EMPIRE NOTEBOOK. Notes EMPIRE

STR/93598
EMPIRE to notatnik A5 o nowoczesnym i minimalistycznym designie z biznesowym akcentem. Twarda okładka z dwoiny i PU chroni wnętrze, podzielone na trzy odrębne części z separatorem, który pozwala zidentyfikować każdą z nich. Notes posiada 240 stron z papieru pochodzącego ze zrównoważonej gospodarki leśnej, proporcjonalnie podzielone na strony gładkie, w linie i kropki. Minimalistyczny design uzupełnia metaliczny detal na zamknięciu, który jest charakterystyczny dla tej linii i podkreśla jej elegancję. Notes posiada uchwyt na długopis (długopis nie jest dołączony). Dostarczany w pudełku upominkowym. Notes: 150 x 210 mm | Pudełko: 197 x 28 x 262 mm

KolorStan magazynowy
103
375
Specyfikacja produktu
Kolor: czarny

Płatność

Wysyłka

Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.
3. Pobranie - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru towaru dostarczonego przez kuriera do siedziby Państwa firmy. Ewentualnie: płatność bezpośrednio po wykonanej pracy montażysty. Ta forma płatności ustalana jest indywidualnie. 


4. Przelew 7-dni - Aby uzyskać możliwość odroczonej płatności prosimy o przesłanie na adres biuro@kiwigifts.pl dokumentów firmy. W odpowiedzi otrzymają Państwo oświadczenie do wypełnienia. Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie, nie wcześniej jak od trzeciego zlecenia. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij