EMPIRE NOTEBOOK. Notatnik A5 z kartkami w linie, czystymi i w kropki

STR/93598
EMPIRE to notatnik A5 o profesjonalnym, nowoczesnym i minimalistycznym wyglądzie z eleganckim metalowym zamknięciem. Twarda okładka z PU chroni 240 stron, podzielonych równo na papier gładki, w linie i w kropki, pochodzący ze źródeł zrównoważonej gospodarki leśnej. Trzy różne sekcje mają separator, który pozwala łatwo zidentyfikować każdą sekcję. Produkt jest dostarczany z uchwytem na długopis (długopis nie jest dołączony) i w pudełku upominkowym. Notes: 150 x 210 mm | Pudełko: 197 x 28 x 262 mm

KolorStan magazynowy
103
0
Specyfikacja produktu
Kolor: czarny
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij