GEOMETRIC NOTEBOOK. Notes GEOMETRIC

STR/93596
GEOMETRIC to notes w formacie A5 z twardą okładką z PU i 256 stronami w linie, z papieru pochodzącego ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Projekt okładki został zainspirowany figurami geometrycznymi opartymi na wzorach złudzeń optycznych. Posiada elastyczną opaskę, umożliwiającą zamknięcie notesu, zakładkę oraz uchwyt na długopis (długopis nie jest dołączony). To nie tylko notatnik, GEOMETRIC staje się z łatwnością drogą w przekazywaniu emocji, co czyni go bardzo osobistym i niepowtarzalnym przedmiotem. Notes: 140 x 210 mm | Pudełko: 175 x 25 x 265 mm

KolorStan magazynowy
103
10
Specyfikacja produktu
Kolor: czarny
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij