CHAMBORD SET. Ekspres do kawy z plastikową prasą

STR/34848
Zestaw: zaparzacz tłokowy do kawy Chambord i 4 kubki do kawy Bistro. Kubki wykonane są z wytrzymałego szkła hartowanego. Pojemnik zaparzacza wykonany jest z żaroodpornego szkła borokrzemowegom które nie zmienia ani nie osłabia naturalnego smaku kawy. Posiada również tłok i filtr, który zatrzymuje osad w ekspresie podczas podawania kawy. Uwielbiany przez koneserów zestaw Chambord to wszystko, czego potrzebujesz, aby opanować sztukę doskonałego parzenia kawy. Możliwość mycia w zmywarce. Dzbanek do kawy ma pojemność do 1 L. Kubki mają pojemność do 350 mL. Dostarczany w pudełku upominkowym. 141 x 230 x 107 mm

KolorStan magazynowy
107
500
Specyfikacja produktu
Kolor: srebrny
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij