BISTRO SET. Ekspres do kawy z plastikową prasą

STR/34847
Zestaw: zaparzacz Bistro i 2 szklanki Pavina Outdoor. Zaparzacz z tłokiem wykonany jest ze stali nierdzewnej i trwałego, odpornego na rdzę materiału. Szklanki wykonane są z wysokiej jakości szkła borokrzemowego. Szkło jest odporne na wysokie temperatury i nie zmienia ani nie osłabia naturalnego smaku kawy. Posiada tłok, wykonany ze stali nierdzewnej, który zatrzymuje osad w dzbanku podczas podawania kawy. Bistro Set to idealny zestaw do przygotowania prostej, smacznej i ekologicznej kawy. Zaparzacz do kawy ma pojemność do 1 L, a filiżanki do 250 mL. Dostarczany w pudełku upominkowym. 141 x 214 x 100 mm

KolorStan magazynowy
103
1
Specyfikacja produktu
Kolor: czarny
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij