JAVA 1L. Zaparzacz do kawy 1L

STR/34806
Zaparzacz do kawy typu French Press z pojemnikiem z wysokiej jakości szkła borokrzemowego. Szkło jest odporne na wysokie temperatury i nie zmienia naturalnego smaku kawy. Posiada również tłok, wykonany ze stali nierdzewnej, który zapobiega wypadaniu ziaren z zaparzacza podczas podawania kawy. Szkło oprawione jest w ramę, a ochronę zapewnia trwały i lekki materiał, pozwalający na bezpieczne użytkowanie. Zaparzacz tłokowy do kawy charakteryzuje się kultowym designem w stylu retro, przy zachowaniu wszystkich awangardowych cech niezbędnych do przygotowania bogatego i smacznego naparu. Bez konieczności stosowania papierowych filtrów czy kapsułek, staje się zrównoważoną alternatywą dla tradycyjnych produktów. Wszystkie części można myć w zmywarce. Ma pojemność do 1 L. Dostarczany w upominkowej opasce kartonowej. 167 x 245 x 90 mm

KolorStan magazynowy
103
502
105
500
106
501
Specyfikacja produktu
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij