CHAMBORD TEA. Zaparzacz 500ml

STR/34830
Dzbanek ze szkła borokrzemowego z zaparzaczem. Dzbanek ze szkła borokrzemowego jest odporny na działanie wysokich temperatur i nie zmienia smaku napoju. Posiada filtr ze stali nierdzewnej, dzięki któremu liście jeszcze lepiej rozwijają i rozpraszają swój aromat. Dzbanek jest chroniony przez ramę ze stali nierdzewnej, aby zapobiec wypadkom. Posiada również ergonomiczną pokrywę i uchwyt dla większego bezpieczeństwa podczas pracy z gorącymi płynami. Dzbanek Chambord to Twój idealny sprzymierzeniec do przygotowania pysznej herbaty. Nadaje się do mycia w zmywarce. Posiada pojemność do 500 mL. Dostarczany w pudełku upominkowym. 185 x 136 x 127 mm

KolorStan magazynowy
107
505
Specyfikacja produktu
Kolor: srebrny
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij