ASSAM STEEL 1L. Zaparzacz 1L

STR/34828
Szklany dzbanek z zaparzaczem. Posiada opatentowany system, który przerywa przygotowywanie herbaty po naciśnięciu tłoka, aby nie nadać herbacie gorzkiego smaku. Szkło borokrzemowe jest odporne na wysokie temperatury i nie zmienia ani nie pogarsza smaku Twojego napoju. Filtr i pokrywka wykonane są z trwałej stali nierdzewnej, która wytrzyma wiele lat użytkowania. Zawiera silikonową obręcz, która pozostaje chłodna w dotyku i mocuje filtr do czajnika, aby dokładniej i bezpieczniej nalewać herbatę. Assam to innowacyjny szklany dzbanek oparty na naszym systemie zaparzania French Press, aby zapewnić wyjątkowo czysty i orzeźwiający smak. Możliwość mycia w zmywarce. Mieści do 1L. Dostarczany w pudełku upominkowym. 190 x 158 x 140 mm

KolorStan magazynowy
107
503
Specyfikacja produktu
Kolor: srebrny
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij