ASSAM 1L. Zaparzacz 1L

STR/34826
Dzbanek z żaroodpornego szkła borokrzemowego. Posiada filtr wolny od BPA (nie zmienia smaku) oraz silikonowy tłok, który zatrzymuje liście na dnie filtra aż do zakończenia parzenia. Zawiera silikonową obręcz, która pozostaje chłodna w dotyku i utrzymuje filtr w czajniku, aby dokładniej i bezpieczniej nalewać herbatę. Klasyczny dzbanek Assam wykorzystuje ten sam system infuzji, co zaparzacz do kawy, pozwalając kontrolować proces naparu herbaty z większą jakością. Posiada pojemność do 1 L. Made in Europe. Dostarczany w pudełku upominkowym. 194 x 155 x 148 mm

KolorStan magazynowy
103
501
Specyfikacja produktu
Kolor: czarny
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Infolinia

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od potwierdzenia jednej z form płatności:

1. Przedpłata - Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu. Do zamówienia wystawiana jest FV VAT.
Bieg terminu realizacji rozpoczyna się od dnia roboczego następującego po dniu, w którym wartość zamówienia została zaksięgowana na naszym koncie. Wszystkie produkty, usługi, projekty dostępne w naszym serwisie są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Dlatego przyjęliśmy zasadę pobierania przedpłaty do Państwa zleceń.
2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym (do 1000zł netto) - Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy. W biurze dostępny jest terminal płatniczy. Posiadamy możliwość płatności kartą oraz blikiem.


3. Przelew 7-dni - Forma ta dotyczy jednostek samorządowych, jednostek administracji publicznej oraz szpitali.  Możliwość płatności odroczonej jest ustalana indywidualnie. Nie wystawiamy FV na termin poniżej 500zł netto.

Zapytaj o produkt / Zamów
Podaj ilość :
Adres e-mail:*
Imie i Nazwisko / Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Treść / opis :*
Pliki:
Wybierz pliki
Wyślij